Apie mus

UAB “EU Trade” yra MEC BALTIC įmonių grupės dalis Vilniuje. Mes esame tarptautinė organizacija dirbanti su švietimo bei mokymų projektais remiamais Europos Sąjungos. Savo žinių bei partnerių dėka įgijome daug patirties savo srityje. Nuo 2005 “EU Trade” teikia paslaugas profesinio mokymo, aukštojo mokslo ir tarptautinio mobilumo srityje.

Apie įmonę
Mūsų specializacija yra jaunimo mobilumo bei profesinio lavinimo projektai Erasmus+ Programa. Jau daugiau nei dešimtmetį dirbame su ES finansuojamomis jaunimo darbo praktikomis Lietuvos įmonėse tokiose srityse, kaip: informacinės technologijos, logistika, tarptautiniai mainai, turizmas, maitinimas, rinkodara, apskaita, administracija, projektų vadyba, kalbų mokymas, aplinkos išteklių valdymas, socialinė pagalba, žemės ūkis, architektūra, grafika ir pan. Turime daug patirties priimant profesinį mokymą pradėjusius studentus ir visada jiems pasiūlome geriausius ekspertus švietimo bei mokymų srityje. Mes organizuojame vizitus, susitikimus, diskusijas, seminarus bei mokymus temomis susijusiomis su Europos Sąjunga (pavyzdžiui Europos šalių švietimo sistemos analizė, mokymo metodai, formalusis bei neformalusis švietimas, bendradarbiavimas tarp mokyklų siekiant švietimo sistemos tobulinimo ir pan.). Per visus savo darbo metus sukūrėme stiprią ir patikimą partnerių tinklą Lietuvoje, kuris yra pajėgus teikti profesines paslaugas daugelyje sričių. Taip pat esame partneriai su daug įvairių tarptautinių organizacijų ir institucijų (vietinių ir tarptautinių, valstybinių ir privačių, universitetų, profesinių mokyklų, viešųjų įstaigų ir regioninių bei vietos asociacijų ir kt.) Mes visada pasiruošę ir norime organizuoti įvairius mobilumo projektus ir bendradarbiauti su įvairiomis institucijomis ir įmonėmis.
Misija ir vizija
Mūsų tikslas yra suartinti Europos Sąjungos piliečius per švietimą ir integraciją. Mes tikime, kad per domėjimąsi, mobilumą ir apsikeitimą gera patirtimi mes galime prisidėti prie Europos visuomenės vystymosi ir augimo, socialinės lygybės bei įsitraukimo. Mes siekiame skatinti visas įmanomas priemones, kurios padeda jaunuoliams ir suaugusiems kovoti su nedarbu ir sėkmingai įveikti su tuo susijusias šiais laikais iškylančias problemas.

EU TRADE Naujienos

EU TRADE Prezentacija

Eu Trade video prezentacija

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!