Mūsų komanda

UAB “EU Trade” projektai yra valdomi patyrusių projektų vadybininkų bei jų asistentų. Ekspertų, kurie daugelį metų dirba žmogiškųjų išteklių ir socialinės politikos, taip pat kultūros ir švietimo srityse. Mūsų darbuotojai turi stipsrius organizacinius bei bendravimo įgudžius bei daug patirties šioje srityje. Mūsų stiprybės: kritinių situacijų valdymas, derybiniai įgūdžiai, lankstumas ir patirtis projektų valdymo, susijusio su Europos mobilumo ir socialinės politikos srityje.

Aistė Andriuškevičiūtė

Aistė Andriuškevičiūtė

Projektų vadovė

Aistė Andriuškevičiūtė baigė anglų kalbos filologijos studijas, turi darbo patirties švietimo srityje (kalbų mokymas, vertimas), taip pat yra dirbusi su vertimo projektų valdymu ir bedradarbiavimu su tarptautiniais partneriais. 2010-2011 m. dalyvavo Comenius asistentų projekte, kurį organizavo Europos Sąjungos institucijos pagal Mokymosi visą gyvenimą programą. Projekte Aistė įgijo vertingos asmeninės ir profesinės patirties, dalyvavo kaip kalbos asistentė Italijoje esančioje tarptautinėje pradinėje mokykloje. Šiuo metu yra atsakinga už EU Trade atvykstančių studentų skyrių.

El-paštas.: incoming@eu-trade.lt

Aurelija Markevičienė

Aurelija Markevičienė

Projektų vadovė

Aurelija Markevičienė turi daug metų patirties projektų valdyme. Ji baigė kultūros komunikacijos ir globalizacijos mokslus su rinkodaros specializacija, Aalborg universitete, Danijoje. EU Trade organizacijoje Aurelija yra atsakinga už Europos projektų ir jų dalyvių kuravimą, administraciją ir KA2 projektų įgyvendinimą.

El-paštas.: projects@eu-trade.lt

Giedrė Liaudanskaitė

Giedrė Liaudanskaitė

Projektų vadovė

Esu aktyvi ir nuolat ieškanti iššūkių asmenybė. 2003 m. baigiau Edukologijos mokslus. Šiuo metu mokausi verslo ir kūrybiškumo. Dirbau ir gilinau savo žinias psichologijos , Žmogiškųjų išteklių, Įmonių administravimo ir valdymo, Pardavimų srityse. Per 15 metų darbo patirtį supratau, kad nuostabiausias darbas yra darbas su žmonėmis. Vykdant ir dalyvaujant ERASMUS+ projektuose turiu puikią galimybę prisidėti prie žinių ir patirties sklaidos, kultūrų skirtumų ir atskirties mažinimo tarp jų. Noras pažinti ir atrasti  visada veda mane į priekį, lygiai taip pat kaip ir mūsų projektų dalyvius iš įvairiausių pasaulio vietų. Mano gyvenimo moto : Visada elkis taip, kaip norėtumei jog elgtųsi su tavimi !

El-paštas.: info@eu-trade.lt

Vidas Mureika

Vidas Mureika

Marketingo specialistas

Vidas Mureika yra paskutinio kurso Kauno kolegijos marketingo specialybės studentas. Pagrindinė patirtis – verslo vadyba ir administravimas, kultūros renginiai, aktyvūs pardavimai. EU Trade įmonėje atsakingas už atvykstančiųjų apgyvendinimą, draugiškų ryšių palaikymą, konsultavimą įvairiausiais klausimais. Prisideda prie įmonės kuriamų projektų įgyvendinimo. Vidas yra pagarbus, draugiškas ir sąžiningas EU Trade įmonės narys.

El-paštas.: erasmus@eu-trade.lt

EU TRADE Naujienos

EU TRADE Prezentacija

Eu Trade video prezentacija

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!