Kaip tapti “EU Trade” partneriais

Pirmuoju atveju, kai jūsų įmonė/organizacija gali būti jau esamų partnerių saraše , tai reiškia kad bet kada kai “EU Trade” gaus skambutį ar pranešimą iš siunčiančių organizacijų, su jumis bus susisiekta, jei yra studentų norinčių dirbti srityse, kurias jūsų įmonė gali pasiūlyti. Mes kviečiame įmones su mumis susisiekti ir mes jums bet kada duotume žinią vos atsiradus dalyviams, kurie rodytų norą atlikti praktiką jūsų bendrovėje.

Antrasis būdas suteikia galimybę, kad jūsų įmonė bus surasta “EU Trade”projektų vadovų, kai mes susisieksime su partneriais beieškant įmanomų bendradarbių tam tikrose srityse. Kai gausime žinių iš mūsų tarptautinių partnerių jog jų projektas yra patvirtintas ir kad studentai atvyksta į Vilnių nustatytą dieną, mes pradedame ieškoti bendrovių, kurios galėtų pasiūlyti vietų praktikantams.

Įmonės neturi jokių finansinių įsipareigojimų! Dalyvių draudimas yra padengtas ir jų vietos yra neapmokamos. Trumpai tariant, yra vos keletas dalykų kurių yra prašoma iš Lietuvos kompanijų, kaip mūsų partnerių. Tai yra:

  • suteiktti kokybiškas sąlygas atlikti praktiką ir paskirti kuratorių;
  • pasirašyti mūsų parengtą bendradarbiavimo susitarimą (dokumentą patvirtinantį kad partnerystė yra teisėta ir kad visos pažymėtos šalys sutinka su kontrakto sąlygomis);
  • parūpinti trumpą praktikanto įvertinimą ir pasiektus rezultatus (dar kitaip vadinamą įmonės sertifikatu – Company Certificate).

Bet kurios kitos detalės susiję su projekto dalyvių viešnage Vilniuje yra “EU Trade” komandos pareiga. Tai reiškia kad mes įsipareigojame užtikrinti apgyvendinimą praktikos atlikimo metu, supažindinti su kalba bei kultūra ir visa kita reikalinga pagalba, kuri atitinka Erasmus programos taisykles.

Subscribe To Our Newsletter

Join our mailing list to receive the latest news and updates from our team.

You have Successfully Subscribed!